Zajedničkim snagama za našu Školu

Danas su nas posjetili predstavnici Temeljnog ogranka HDZ-a Cim, gospoda Ivan Zelenika i Dominik Marić. Ravnatelju Škole uručili su bilježnice za učenike prvih i drugih razreda, te pisač/skener, koji će itekako biti koristan uposlenicima Škole.

Valja naglasiti kako navedene bilježnice nisu obične, nego posebno dizajnirane od strane članova Ogranka, te se na njima nalazi grb OŠ Cim Mostar i na poleđini pjesma posvećena bazilici u Cimu, našoj kamenoj ljepotici.

Ako ste čitajući ovaj tekst, slučajno pomislili kako se ovdje radi o jeftinom prikupljanju političkih bodova, moramo odmah takve primisli odbaciti, jer je u pitanju ista ekipa, koja se sjeti naše Škole kroz čitavu godinu i konstantno radi za njeno dobro.

Ne zaboravite kako sv. Nikola voli djecu, ali ovi ljudi mu uvijek pokažu gdje se nalazi naša Škola. Izgradnja športske dvorane, izgradnja kata škole, nabavka opreme, promocija našeg rada i naših proizvoda… Brojne su stavke kojima su članovi ovog Temeljnog ogranka dali itekakav obol. Na svemu im i ovdje zahvaljujemo.

Nas najviše kupe svojom željom da ostane u skrovitosti i neistaknuto sve što čine. No, ovoga puta ne može tako. Neka dobar primjer iz Cima, zasvijetli i onima koji se škola i vrtića sjete samo prije izbora. Neka ljudi znaju kako postoje i oni, koji često zamućenu političku baru, nastoje razbistriti, kako bi nam svima bilo ljepše ovdje živjeti.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *