Postava koja igra uvijek atraktivan nogomet

Članovi ekološke sekcije, koju vode nastavnice Jadranka Rozić i Helena Drežnjak, sudjelovali su na ekološkoj radionici čiji je cilj bio osmisliti i izraditi nešto od otpada.

Naš tim ekologa izradio je stolni nogomet, postavljen na noge izrađene od starih paleta. Kao podloga su poslužila ormarska vrata, a od vodovodnih cijevi i kartona sačinjen je okvir igrališta. Nogomet su zaigrale limenke gaziranih pića protiv bočica jogurta, noseći na dresovima neka od prezimena naših učenika.

Naši predstavnici nisu uspjeli osvojiti jedno od prva tri mjesta, ali je njihov rad definitivno izazvao najveću pozornost svih nazočnih, pa tako i novinara Radiotelevizije Herceg – Bosne, koji su zaigrali stolni nogomet na Areni Kovačevac, te predstavnika naše ekipe, Frana Džidića, zamolili za izjavu. Fran je pred kamerama izgledao kao prekaljeni političar.

Na kraju, svim našim ekolozima zahvaljujemo na izvrsnoj promociji Škole, a posebne riječi zahvale upučujemo i našoj inačici Boba Graditelja – domaru Andriji.

Svaka čast ekipa!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *