Katolički školski centar Don Bosco u Žepču bio je domaćin odbojkaškoga natjecanja na razini Federacije Bosne i Hercegovine, koji je ugostio najbolje ekipe školskih natjecanja, pa tako i ekipu naše Škole. Za naše zlatne odbojkaše bilo je to novo športsko iskustvo i odbojkaška razina koju je valjalo iskusiti. Mada iz odigranoga susreta nismo izašli kao pobjednici, ostat će zapisano u školskome Ljetopisu kako smo bili sudionici ovoga prestižnoga događaja i službeno četvrta ekipa u Federaciji. Stoga još jednom zahvaljujemo odbojkaškoj ekipi i voditeljici iste, nastavnici Ivani Džidić, na izvrsnoj prezentaciji Osnovne škole Cim Mostar!

