Nitko kao Nika… NIKA KREŠIĆ (3.b)-autorica najljepše čestitke u Mostaru

Danas, 19. prosinca 2019. godine, Hrvatski dom Herceg Stjepan Kosača je ugostio učenice i učenike mostarskih osnovnih škola, koji su bili sudionici natječaja “Najljepša božićna čestitka”, u organizaciji spomenutoga Doma i Hrvatske pošte Mostar.

U velikoj i žestokoj konkurenciji, posebno je zasjala naša zvjezdica iz 3.b NIKA KREŠIĆ.

NIKA KREŠIĆ JE OSVOJILA IZVRSNO 2. MJESTO!

Čestitamo Niki, ponosnoj učiteljici Kristini Glibić, Nikinim prijateljicama i prijateljima iz školskih klupa, ali i Nikinim roditeljima!

A Nika… Ona je vlastiti trijumf dočekala ponizno, skromno… Ono, kako bi rekli mnogi, kao da je to “normala”… Mi i ne sumnjamo kako će naša Nika postati osoba kojoj se vlastiti uspjesi podrazumijevaju… Vidite kako je na dobrom putu 🙂

Ponosni smo svakako i na sve druge učenice i učenike naše škole koji su bili sudionici ovoga hvale vrijednoga natjecanja, kao i na naše učiteljice (znamo kako su “sponzori” mnogih dobrih događanja u našoj Školi)!

Veeeliki pljesak za sve vas!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *