Nezaboravan dan u Vokabuli

Srijeda, 18. prosinca 2019., trebala je za naše učenike proteći kao sasvim običan školski dan. A onda smo dobili pozivnicu iz Vokabule – centra za njemački jezik, na besplatne radionice i projekciju filma za naše učenice i učenike.

Iako do sada nismo imali iskustvo posjeta ovoj i sličnim školama stranih jezika s učenicima, učiteljice trećih i učiteljica četvrtoga razreda prihvatile su poziv i nisu pogriješile. Radionice pripremljene za djecu bile su iznimno zabavne i edukativne, a dječji, više nego pozitivni dojmovi, nalažu nam da Vokabuli i njenim uposlenicima damo čistu peticu, te im uputimo veliko HVALA!

Tako, prije svega zahvaljujući entuzijazmu naših učiteljica, a onda i svih onih koji, poput osoblja iz Vokabule, pomažu rad naše Škole, nastavljamo ići putem čiji je cilj samo jedan: Sretno, lijepo odgojeno i dobro educirano dijete.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *