Dani kruha na šetalištu i u dvorištu

Kao i prošle godine, Dane kruha i zahvalnosti Bogu za plodove zemlje obilježili smo kroz dva događaja.

Prvo smo se 17. listopada, sa svim mostarskim srednjim i osnovnim školama, predstavili izložbenim prostorom, koji smo osmislili zajednički s Gimnazijom Mostar, na Šetalištu Nikole Šubića Zrinjskog.

Sutradan, 18. listopada, zajedničkim doručkom učenika predmetne i razredne nastave, te školskih uposlenika (koji smo zahvaljujući lijepome vremenu uspjeli prirediti ispred zgrade naše škole), završili smo obilježavanje ove hvale vrijedne manifestacije.

Dani kruha su nam inače jedno od najdražih događanja u okviru nastavne godine, jer tom prigodom vjerojatno se najviše, a i u najkraćem vremenskom periodu, manifestiraju pozitivni učinci i vide rezultati kvalitetne suradnje roditelja i škole, a od čega opet najviše koristi imaju naši učenici.

Zato hvala roditeljima učenika, uposlenicima škole, voditeljima školskih sekcija i našim učenicama i učenicima, koji su, svatko na svoj način, doprinijeli tome da još jednom “ispričamo” jednu finu priču.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *